Menu

Problematika rekonstrukcí jader a společných prostor v bytových domech

Oblast rekonstrukce bytových a panelových domů představuje v pozemních stavbách významnou část. Je tvořena konstrukcemi a materiály, se kterými jsme denně v kontaktu, aniž bychom si uvědomovali jednotlivé skladby stěn, stropu i podlah. A přitom jde o složitý systém návrhu správného řešení s cílem rychlého, efektivního a dlouhodobě funkčního ztvárnění podkladních i povrchových vrstev.

 


V souvislosti s rekonstrukcemi a regenerací panelových domů se velice často setkáváme s požadavky investorů a projektantů na správné systémové řešení skladeb podlah a stěn v rámci bytových i společných prostor. Současně s rekonstrukcí interiéru se velmi často řeší i oblast fasády v podobě sanací betonových konstrukcí, zateplení fasády nebo repase balkónových konstrukcí.

Jako jeden z předních výrobců v oblasti fasád, omítek a potěrů se přikláníme jednoznačně k systémovým řešením, které zaručují vzájemnou kompatibilitu jednotlivých výrobků, dlouhodobou funkčnost celého souvrství a pro investora/projektanta/ zhotovitele garanci systému výrobcem omítkových a podlahových směsí.

Baumit Vám nabízí:

  • kompletní dodávky stavebních systémů pro vnější fasádu i vnitřní bytové a nebytové prostory
  • poradenský servis při výběru zateplení či materiálů pro rekonstrukci bytových i společných prostor
  • poradenský servis při provádění stavby
  • provedení základních tepelně technických výpočtů
  • vizualizaci barevného řešení fasády
  • sanační analýzy vlhkého zdiva
  • zprostředkování výběru projektanta, odborné realizační firmy, energetického poradce.

 

Baumit – Originál je jen jeden!

Naším posláním je pomáhat lidem realizovat hezké, zdravé a energeticky úsporné bydlení. Kvalita výrobků, rychlost dodávek, nadstandardní služby a dlouhodobá péče o zákazníky jsou základní prvky, které naplňují poslání značky Baumit. Hlásíme se k hodnotám, které jsou základem pro vytvoření férových vztahů se všemi partnery i s veřejností.

Podporujeme inovace, nové myšlenky a kreativitu při všech činnostech. Jako zodpovědná společnost odevzdáváme naše myšlenky a know-how k užitku všech. Klademe důraz na zdravotní nezávadnost našich výrobků a šetrný přístup k životnímu prostředí.

Šíře uplatnění produktů Baumit sahá od sanace objektů v památkové péči až po realizaci moderních staveb, nízkoenergetických a pasivních domů.

Baumit platí za inovativní, dynamicky se rozvíjející společnost podle svého hesla „Nápady s budoucností.“

www.baumit.cz

tel: 800 100 540